Bezoek vluchtelingenkamp Oeganda

Begin dit jaar heeft ons team​ een bezoek gebracht aan de kinderen van het weeshuis uit Zuid-Soedan​.

De overheid van Oeganda​ heeft voorzien in voldoende sanitaire voorzieningen en zelf hebben ze​ een hek om de compound geplaatst. Het was goed om elkaar weer te ontmoeten. De kinderen hebben ervan genoten Bert weer eens te zien. Maar er waren ook veel nieuwe gezichten. Het aantal kinderen in het weeshuis is meer dan verdubbeld.Het team heeft​ persoonlijk een vracht aan extra voedsel afgeleverd en ook kleding en medicijnen gegeven. ​

De kinderen kregen een persoonlijke kerstkaart van kinderen van een middelbare school uit Nederland! Vrijwel alle kinderen van het weeshuis gaan inmiddels weer naar school. De klassen zitten bomvol.​

Ander goed nieuws is dat het weeshuis een extra stuk land heeft gekregen. Dit land is specifiek bedoeld om voedsel te verbouwen, bijvoorbeeld mais, casave en ​ananas.​

?>